Liporzeźbienie

VASER Lipo dla Pań

Metoda VASER HighDefinition Liposculpture to zupełnie nowa jakość
w zabiegach kształtowania sylwetki, która nie tylko zmniejsza zbiorniki tłuszczowe w typowych miejscach naszego ciała, ale pozwala dodatkowo na „wyrzeźbienie” sylwetki.

EFEKTY

Małoinwazyjny
zabieg

Natychiastowy
efekt

Krótka
rekonwalescencja

Zdobądź ciało o jakim marzysz

Metoda liposukcji Vaserlipo daje możliwość ukształtowania idealnej sylwetki kobiecej. Dzięki tej metodzie istnieje szansa uzyskania zgrabnej talii, kształtnych pośladków, płaskiego brzucha z zaznaczoną bruzdą pachwinową, zagłębieniem nad pachwiną, wyraźną kolumną mięśni prostych i bruzdą pomiędzy nimi nad pępkiem.

Możliwe jest zaznaczenie górnej linii pośladków oraz trójkąt krzyżowy z charakterystycznymi dołeczkami. Rzeźba piersi zostaje podkreślona dzięki zredukowaniu ilości zwiotczałej skóry w okolicach pach. Odessany w ten sposób tłuszcz posłużyć  może jako wypełniacz piersi. Zabieg vaserlipo pozwala  na pozbycie się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej z praktycznie każdej części kobiecego ciała.

VASER Lipo® jest to liposukcja ultradźwiękowa, która umożliwia efektywne usuwanie niechcianego tłuszczu z obszarów ciała, takich jak:

  • Brzuch, talia
  • Uda wewnętrzne i zewnętrzne
  • Kolana, łydki
  • Plecy, ramiona
  • Podbródek, chomiki
  • Pośladki
  • Fałd bananowy
  • Wzgórek łonowy

 

Jednak tu nie kończą się zalety Vaser Lipo. Fakt, że ultradźwięki nie niszczą komórek tłuszczowych pozwala na szerokie wykorzystanie uzyskanego materiału (przeszczep tłuszczu). Może być on przeszczepiony w inne okolice ciała i posłużyć np. do powiększenia piersi lub pośladków, czy wolumetrii twarzy. Warto zauważyć, że augmentację wykonujemy własnym tłuszczem, a to możliwie najlepszy, najbardziej naturalny materiał wypełniający. Dodatkowo mamy możliwość odseparować z uzyskanej masy komórkowej, niezwykle cenne komórki macierzyste pochodzenia tłuszczowego (ADSC, Adipose derived stem cells). Mają one niesamowite zdolności regeneracyjne i ogromny potencjał zdrowotny po implantacji w tkanki. Obecnie trwają bardzo intensywne badania nad ich wykorzystaniem w bardzo wielu dziedzinach medycyny, m.in. neurologii, kardiologii, chirurgii i innych. Dzięki współpracy wielu specjalistów w naszym ośrodku stosujemy je już do leczenia schorzenia z zakresu między innymi ortopedii oraz ginekologii.

Procedura liposukcji składa się z 3 etapów.

1 etap

W pierwszym z nich nawadnia się tkankę podskórną specjalnym roztworem, który znieczula tkankę podskórną, powoduje obkurczenie okolicznych naczyń krwionośnych, ale przede wszystkim silnie nawadnia tłuszcz.

2 etap

W drugim etapie rozluźnia się tkankę tłuszczową przy pomocy specjalnej sondy emitującej ultradźwięki. Po wcześniejszym przygotowaniu, w odpowiednio nawodnionym środowisku emitowana energia wywołuje zjawisko kawitacji, czyli pojawienie się mikropęcherzyków gazu

3 etap

W ostatnim etapie uzyskana rozluźniona masa komórkowa jest odsysana, uzyskany materiał składa się z podanego wcześniej roztworu, zachowanych w całości, „żywych” komórek tłuszczowy i macierzystych z minimalną ilością tkanki łącznej i jedynie niewielkiej ilości krwi.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie badania należy wykonać przed zabiegiem

Zwiń
Rozwiń

Należy wykonać następujące badania: Badania z krwi: Morfologia, Koagulogram (INR), Próby wątrobowe (ASPAT, ALAT), Lipidogram, Glukoza, Jonogram (Na, K), Mocznik, Kreatynina, USG piersi (dotyczy kobiet w przypadku przeszczepu tłuszczu, dotyczy mężczyzn w przypadku zabiegu usunięcia ginekomastii prawdziwej, gruczołowej) Badanie EKG: każdy pacjent po ukończeniu 50. r. życia.

Powrót do aktywności fizycznej

Zwiń
Rozwiń

Podczas pierwszych 2-3 dni po zabiegu należy unikać nadmiernej aktywności fizycznej. Normalnym jest odczuwanie zwrotów głowy, szczególnie przy wstawaniu i przy zmianie opatrunków. Trzeba pamiętać, aby mieć zawsze kogoś do pomocy podczas tych czynności przez pierwsze kilka dni po zabiegu.

Czy zostają blizny po zabiegu

Zwiń
Rozwiń

Nacięcia skóry są kilkumilimetrowe, które po kilku miesiącach są prawie niewidoczne. Jeśli ktoś ma skłonność do powstawania bliznowców musi założyć, że ślady po nacięciach będą bardziej widoczne.

Zobacz film z zabiegu

Nasze wideo

Opinie o nas

Co sądzą
o nas klienci?

"Dr.Batijewski jest wspaniałym specjalistą i przemiłym człowiekiem.Wykonywał mi vaser lipo-super efekty.Dzięki troskliwej opiece pani anestezjolog i pani pielęgniarce wszystko odbyło się zupełnie bezboleśnie i bezstresowo.Gratuluję całej ekipie Kriocentrum stworzenia tak przyjaznego miejsca."

Olga.

"Fantastyczna opieka medyczna, lekarz dostepny na kazde zawolanie. Zabieg przebiegl bardzo szybko a efekty sa widoczne od razu po zabiegu. Jestem juz 2 miesiace po operacji i z dnia na dzien widze poprawe. Bardzo polecam"

źródło: Estheticon

"Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego zabiegu liposukcji przez dr Tomasza Kłosa. Miałem usuwana ginekomastie tłuszczowa i gruczołową. Efekt jest taki jak chciałem:) Jeszcze raz bardzo dziekuje za pełen profesjonalizm, wspaniała opieke oraz za ciepłe słowa.

"

Paweł K. z Krakowa

"Polecam Centrum Liposukcji każdej osobie, która zmaga się z opornym tłuszczykiem. U mnie wykonano liposukcję vaser brzucha i dodatkowo przeszczep pobranego tłuszczu. Zabieg oceniam 10/10"

Julia Kopczyńska - Warszawa