VASER

O nas

W Kriocentrum od wielu lat przeprowadzamy są zabiegi modelowania sylwetki, czyli liposukcji. W związku z dynamicznym rozwojem tej dziedziną chirurgii, także z pojawieniem się nowoczesnych, małoinwazyjnych metod, kilka lat temu postanowiliśmy powołać osobny dział, który obecnie funkcjonujący pod nazwą „Centrum Liposukcji”. w podwarszawskim Józefowie.

Kriocentrum
?php echo $zdjecie['alt']; ?>
4000+
wykonanych procedur
2000+
liposukcji rocznie
100+
przeszczepów tłuszczu rocznie
21
lat doświadczenia

Naszym celem jest kompleksowe podejście do zabiegów modelowania ciała, dlatego mówimy nie tylko o standardowym odsysaniu tłuszczu, ale przede wszystkim o rzeźbieniu sylwetki HD (Hi definition), a także o transferach (przeszczep tłuszczu) w różne okolice ciała, jak również o wykorzystaniu pochodzących z tłuszczu komórek macierzystych.

W Centrum liposukcji oferujemy aż 10 rodzajów liposukcji, a wśród nich liposukcję ultradźwiękową VaserLipo. Obecnie nasze centrum to unikalny nie tylko w Polsce, ale w skali światowej ośrodek, w którym możemy zaoferować naszym pacjentom w zasadzie pełną gamę dostępnych technik odsysania tłuszczu.

VaserLipo HD

Liposukcja ultradźwiękowa

Metoda VASER HighDefinition Liposculpture to zupełnie nowa jakość w zabiegach kształtowania sylwetki, która nie tylko zmniejsza zbiorniki tłuszczowe w typowych miejscach naszego ciała, ale pozwala dodatkowo na „wyrzeźbienie” sylwetki.

Liporzeźbienie pozwala zaznaczyć charakterystyczne uwypuklenia, zagłębienia, bruzdy i strefy cienia – odpowiednie dla szczupłej i wysportowanej sylwetki kobiety i mężczyzny. Do tej pory żadna z metod liposukcji nie pozwalała osiągnąć tak niesamowitych efektów.

Nasz zespół, to lekarzy, którzy zdobyli bogate praktyczne i teoretyczne doświadczenie w tej dziedzinie. Rocznie wykonujemy ok. 600-800 liposukcji, dodatkowo ok. 100 zabiegów przeszczepiania tłuszczu i ok. 100 zabiegów pozyskiwania komórek macierzystych co sprawia, że Centrum Liposukcji to jeden z najbardziej dynamicznie działających ośrodków modelowania ciała.

Kriocentrum Team

Nasz zespół

dr Marek Batijewski

marek.batijewski@kriocentrum.com

dr Tomasz Kłos

tomasz.klos@kriocentrum.com

dr Thomas Drazba

thomas.drazba@kriocentrum.com

dr Michał Kłos

michal.klos@kriocentrum.com
Opinie o nas

Co sądzą
o nas klienci?

"Dr.Batijewski jest wspaniałym specjalistą i przemiłym człowiekiem.Wykonywał mi vaser lipo-super efekty.Dzięki troskliwej opiece pani anestezjolog i pani pielęgniarce wszystko odbyło się zupełnie bezboleśnie i bezstresowo.Gratuluję całej ekipie Kriocentrum stworzenia tak przyjaznego miejsca."

Olga.

"Fantastyczna opieka medyczna, lekarz dostepny na kazde zawolanie. Zabieg przebiegl bardzo szybko a efekty sa widoczne od razu po zabiegu. Jestem juz 2 miesiace po operacji i z dnia na dzien widze poprawe. Bardzo polecam"

źródło: Estheticon

"Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego zabiegu liposukcji przez dr Tomasza Kłosa. Miałem usuwana ginekomastie tłuszczowa i gruczołową. Efekt jest taki jak chciałem:) Jeszcze raz bardzo dziekuje za pełen profesjonalizm, wspaniała opieke oraz za ciepłe słowa.

"

Paweł K. z Krakowa

"Polecam Centrum Liposukcji każdej osobie, która zmaga się z opornym tłuszczykiem. U mnie wykonano liposukcję vaser brzucha i dodatkowo przeszczep pobranego tłuszczu. Zabieg oceniam 10/10"

Julia Kopczyńska - Warszawa